Specjalista d/s transportu – płatny staż

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista d/s transportu

Zapraszamy do procesu rekrutacji:
Studentów lub absolwentów studiów licencjackich lub magisterskich następujących specjalności:
Logistyka, Transport, Zarządzanie, Ekonomia lub pokrewne.

Wymagania:
1. Dyspozycyjność w dni powszednie od 8 do 16
2. Komunikatywność i zdolności negocjacyjne
3. Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
4. Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywanych obowiązkach
5. Umiejętność obsługi sprzętu biurowego

Mile widziane:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego
• Znajomość branży kontenerów morskich

Obowiązki:
• Współpraca ze spedytorem w procesie przyjmowania zleceń spedycyjnych
• Wystawianie oraz wprowadzanie faktur w naszym systemie
• Dobór odpowiednich do zleceń środków i metod transportu
• Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego
• Monitorowanie procesów spedycyjnych i transportowych
• Kształtowanie właściwego wizerunku firmy
• Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i Klientami
• Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
• Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej
• Archiwizowanie dokumentów
• Współpraca z pozostałymi działami firmy

Oferujemy:
• Płatny staż.
• Możliwość podjęcia stałej pracy w firmie po ukończonym stażu.
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej, w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu,
• Naukę pod okiem wysokiej klasy specjalistów, w doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze.
• Możliwość samodzielnej realizacji odpowiedzialnych zadań
Atrakcyjne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, karta Multi- sport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowywanie szkoleń. Praca w biurze w Gdyni.

Opis dodatkowy
Aplikacje proszę składać drogą mailową na adres: praca@balticon.pl do dnia 04.09.2017 roku
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”