Główna księgowa

Balticon S.A. poszukuje:
 

Głównej Księgowej

 
Miejsce pracy: Gdynia

 
Firma
Jesteśmy dojrzałą, polską organizacją z centralą w Gdańsku i Gdyni oraz biurami regionalnymi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.
Kontenery są naszą pasją.
Popularyzujemy zastosowanie kontenerów morskich w magazynowaniu, transporcie, sektorze budowlanym, eventach i wielu innych. Modyfikujemy i produkujemy kontenery różnych typów i do różnych zastosowań.
Naszymi wartościami jest rozwój, jakość, współpraca.
Jesteśmy liderem na Polskim rynku na rynku kontenerowym. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.
 
Na tym stanowisku możesz rozwijać zawodową karierę będąc odpowiedzialnym za:
• nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości grupy
• sporządzanie kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych według polskiej ustawy o rachunkowości
• prowadzenie projektów usprawniających istniejących procesów księgowych
• terminowe i prawidłowe przygotowanie deklaracji podatkowych VAT, CIT
• kontrolę prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów
• raportowanie GUS i NBP
• współpracę i dbałość o poprawną komunikację z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnątrz firmy
 
Jeśli spełniasz poniższe wymagania:
• wykształcenie ekonomiczne lub związane z finansami i rachunkowością
• minimum 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość obszaru rachunkowości oraz przepisów podatkowych, w szczególności z obszaru międzynarodowego obrotu towarów
• znajomość programu SAP lub innego klasy ERP będzie atutem
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu, kreowanie efektywnych rozwiązań
• odpowiedzialność i rzetelność
• wysoka kultura osobista oraz kultura pracy
 
Praca w naszej firmie jest świetną okazją do pracy w zespole dynamicznych ludzi w celu rozwoju firmy na ciągle powiększającym się rynku. Firma ma płaską strukturę zarządzania. Aby dobrze odnaleźć się w naszym środowisku konieczna jest elastyczność i inicjatywa. Firma oferuje pracownikom rozwój personalny poprzez szkolenia, konferencje oraz kursy językowe.
 
Aplikacje prosimy składać drogą mailową na adres: praca.finanse@balticon.pl
 
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 
Obowiązek informacyjny dla kandydatów do pracy:
Głównym Administratorem Danych Osobowych jest:
BALTICON S.A. ul. Prof. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk,
Dane zamieszczone w życiorysie będą przetwarzane w celu rekrutacji na powyższe stanowisko i będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji.
Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą powinna zostać umieszczona w życiorysie lub zgłoszeniu rekrutacyjnym i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści, ich poprawiania, usunięcia, zaprzestania przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduję się na naszej stronie https://www.balticon.pl/wp-content/uploads/2016/08/INFORMACJA-O-PRZETWARZANIU-DANYCH-OSOBOWYCH.pdf