Ślusarz- spawacz

BALTICON S.A. lider w branży TSL, poszukuje pracowników do do Działu Depot w Gdyni na stanowisko:

Ślusarz/Pracownik remontujący kontenery

Zakres obowiązków:
• Naprawy i spawanie kontenerów
• Obsługa specjalistycznego sprzętu: szlifierka, spawarka, nitownica

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne, minimum zasadnicze zawodowe lub umiejętności techniczne
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność utrzymania porządku na stanowisku pracy
• Sumienność i pracowitość

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym zespole pracowniczym, w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Dodatkowe gratisy jak np. karta multisport

Praca w naszej firmie jest świetną okazją do pracy w zespole dynamicznych ludzi w celu rozwoju firmy na rozwijającym się rynku. Oferujemy pracownikom rozwój umiejętności zawodowych poprzez finansowanie szkoleń, udziału w konferencjach i kursach języków obcych. Aby dobrze odnaleźć się w naszym środowisku konieczna jest zaangażowanie, elastyczność i inicjatywa. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Aplikacje prosimy składać drogą mailową na adres: praca.depot@balticon.pl
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA DO PRACY