Specjalista ds. handlowych (Wielkopolska)

BALTICON S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. handlowych

do rozwoju marki EcoContainers na terenie woj. wielkopolskiego.

Jesteśmy stabilną polską firmą o ugruntowanej pozycji w branży TSL z siedzibą w Trójmieście oraz oddziałami w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie i Walencji (Hiszpania).

Specjalizujemy się również w modyfikacji kontenerów morskich na potrzeby różnych branż. Kontenery są naszą pasją, którą zamieniamy w dochodowy biznes. Stworzyliśmy nowy brand EcoContainers.

Naszym celem jest nie tylko utrzymanie pozycji lidera ale również rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej. W związku z powyższym szukamy samodzielnej i rzetelnej osoby, która uzupełni nasz młody i dynamiczny zespół oraz pomoże nam w rozwoju firmy.

Zakres obowiązków:
Twoim głównym zadaniem będzie prowadzenie oddziału, rozwój sprzedaży na terenie Wielkopolski.
● Zarządzanie procesem sprzedaży – rozmowa z klientem, prezentacja kontenerów, tworzenie ofert, organizacja dostaw, opieka po sprzedaży.
● Nadzór nad placem i magazynem.
● Opieka nad stałymi i kluczowymi klientami oraz rozwój sieci sprzedaży.
● Analiza rynku w celu stałego podwyższania jakości świadczonych usług.
● Zarządzanie procesem wydawania kontenerów.

Przez większość czasu miejscem Twojej pracy będzie placówka w Poznaniu. Praca będzie wymagała stałej współpracy z biurem w Gdyni, podwykonawcami oraz będzie wymagała odwiedzania kluczowych klientów na terenie Wielkopolski.

Wymagania:
● Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office.
● Język angielski w stopniu komunikatywnym.
● Wykształcenie min. średnie.
● Prawo jazdy kat. B.
● Dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
● Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne.
● Elastyczność i gotowość do podróży służbowych.
● Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:
● Doświadczenie w branży TSL.
● Znajomość systemu SAP ERP.
● Doświadczenie w pracy z klientami.

Praca w naszej firmie jest okazją do własnego rozwoju w dobrej atmosferze z zespołem dynamicznych ludzi oraz uczestniczenie w rozwoju firmy na ciągle powiększającym się rynku. Firma ma płaską strukturę zarządzania. Aby dobrze odnaleźć się w naszym środowisku konieczna jest elastyczność i wykazanie własnej inicjatywy. Firma oferuje pracownikom rozwój personalny poprzez szkolenia, konferencje oraz kursy językowe.

Oferujemy:
● Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia (umowa o pracę, karta multisport, ubezpieczenie na życie).
● Pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku.
● Możliwość realizacji własnych pomysłów.
● Pracę z doświadczonym zespołem w miłej i przyjaznej atmosferze.
● Kontakt z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.
● Wszystkie niezbędne szkolenia i narzędzia pracy.
● Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz naukę od wysokiej klasy specjalistów.

Aplikacje prosimy składać drogą mailową na adres:
praca@balticon.pl w formacie PDF oraz z podaniem w tytule nazwy stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów do pracy:
Głównym Administratorem Danych Osobowych jest:
BALTICON S.A. ul. Prof. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk,
Dane zamieszczone w życiorysie będą przetwarzane w celu rekrutacji na powyższe stanowisko i będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji.
Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą powinna zostać umieszczona w życiorysie lub zgłoszeniu rekrutacyjnym i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści, ich poprawiania, usunięcia, zaprzestania przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduję się na naszej stronie