Kontenery chłodnicze

Honorata Talbierz

Specjalista ds. sprzedaży

Bartłomiej Piestrzeniewicz

Specjalista ds. sprzedaży

Mobilne chłodnie to uniwersalne rozwiązanie dla biznesu – decydując się na zakup bądź wynajem kontenera chłodniczego pozbywają się Państwo problemu z brakiem przestrzeni magazynowej w firmie. Jeden taki kontener zapewni aż 64,8 m sześciennych dodatkowej przestrzeni, dzięki czemu zdoła pomieścić aż 33 euro palety!

Kontenery chłodnicze wykonane są z wysokiej klasy materiałów, doskonale izolujących znajdujące się w środku produkty. Wyposażone są w agregaty chłodnicze, które umożliwiają szybkie i efektywne zmrożenie lub schłodzenie przechowywanych w ten sposób produktów. Co ważne, agregaty zużywają minimalne ilości prądu – zaledwie 32 kW w ciągu doby.

 

Sprzedaż i wynajem kontenerów chłodniczych

 

Balticon to miejsce, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór kontenerów chłodniczych – polecamy kontenery fabrycznie nowe, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Polecamy również kontenery z drugiej ręki, po solidnym przeglądzie technicznym zapewniającym niezawodność w działaniu przez długi czas. Wszystkie zakupione kontenery dostarczymy Państwu własnym transportem!

Nie tylko prowadzimy sprzedaż kontenerów chłodniczych, lecz także oferujemy usługę ich wynajmu na preferencyjnych warunkach – nie ma znaczenia na jaki czas potrzebują Państwo kontenerów, ponieważ minimalny okres wynajmu to zaledwie 24 godziny! Przez cały okres wynajmu otrzymają Państwo pakiet profesjonalnej obsługi serwisowej.