Kontenery magazynowe

Aleksandra Staszak

Specjalista ds. sprzedaży

Bartłomiej Piestrzeniewicz

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery magazynowe – nowe i używane

 

Oferujemy najlepsze warunki sprzedaży lub wynajmu kontenerów magazynowych. Prosimy o kontakt z nami w sprawie kontenerów pod email sales@ecocontainers.com, a na pewno przedstawimy Państwu najkorzystniejszą ofertę na zakup lub wynajem kontenerów magazynowych w Polsce. Zapraszamy do współpracy.

 

Elastyczność biznesowa kontenerów morskich

 

Kontenery magazynowe to uniwersalne rozwiązanie dla wielu gałęzi przemysłu, idealnie pasujące do zmieniających się realiów prowadzenia biznesu. To konstrukcja, którą w każdej chwili można przenieść w dowolnie wybrane miejsce bądź użyć do innych niż dotychczasowe zastosowań jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba.

 

Zakup kontenera magazynowego to idealny sposób na obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem powierzchni magazynowych – cena kilku kontenerów to zaledwie ułamek kwoty, którą zapłacą Państwo za budowę własnego, firmowego magazynu czy nawet wynajem powierzchni do przechowywania różnego rodzaju towarów.

 

Sprzedaż kontenerów magazynowych

 

Oferujemy usługi sprzedaży kontenerów magazynowych, a także wynajem przenośnych magazynów na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Szeroka gama modeli – dostępne zarówno kontenery w wariancie standardowym (10, 20, 40 ft) oraz przerobione zgodnie z Państwa indywidualnym projektem czy oczekiwaniami – oferujemy także modyfikacje kontenerów magazynowych.

 

Tego rodzaju mini-magazyny perfekcyjnie sprawdzą się nie tylko w branży spożywczej, lecz także w hurtowniach kwiatów, przetwórniach, w firmach z branży maszynowej i wielu innych. Niektóre modele pomieszczą nawet do 27 euro palet, zapewniając przy tym aż 64,8 m sześciennych przestrzeni do wykorzystania!

 

 

Tagi : kontener magazyn kontener magazynowy kontener magazynowy cena kontener na magazyn kontener magazynowy cena kontenery magazynowe kontenery magazynowe cena