Kontenery morskie

Aleksandra Staszak

Specjalista ds.sprzedaży

Bartłomiej Piestrzeniewicz

Specjalista ds. sprzedaży

Oferujemy doskonałe warunki sprzedaży i wynajmu kontenerów morskich. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, to prosimy kontakt pod email sales@ecocontainers.com Postaramy się jak najszybciej przedstawić najciekawszą ofertę na rynku. Zapraszamy do współpracy.

 

Kontenery morskie na sprzedaż

 

Jeżeli zależy Państwu na zakupie kontenera morskiego o najlepszych parametrach użytkowych i doskonałej jakości wykonania, nasza oferta sprawdzi się idealnie! Szeroki wybór nowych i używanych kontenerów, które z powodzeniem sprawdzą się przy transporcie towarów nawet na dalekie odległości. Zapewniamy atrakcyjne ceny!

Prowadzimy sprzedaż kontenerów morskich w szerokim wyborze rozmiarów – w przypadku największych modeli pomieszczą one aż 33 euro palety! Dostępne zarówno wersje standardowe (popularne rozmiary to 10, 20 i 40 DC) oraz opcja przeróbki każdego modelu kontenera, zgodnie z Państwa indywidualnym projektem i oczekiwaniami.

 

Kontenery morskie chłodnicze

 

Prezentowane kontenery wykonane zostały z odpornego na działanie czynników atmosferycznych materiału, dzięki czemu zapewnią idealną ochronę przewożonych towarów, nawet w ekstremalnych temperaturach. Te mobilne magazyny wyposażone są w agregaty chłodzące (zużywają zaledwie 32 kW w ciągu doby), co zapewni przechowywanym produktom świeżość przez cały czas

 

Kontenery chłodnicze to idealna propozycja nie tylko dla hurtowni żywności czy przetwórni, lecz również dla centrów krwiodawstwa, firm sprzedających kwiaty czy nawet przedsiębiorstw budowlanych. To uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się jako niedrogi sposób na powiększenie dostępnej przestrzeni magazynowej.

 

Transport ładunków na dużych odległościach nie jest już problemem! Doskonałe właściwości techniczne, spora ładowność oraz wyjątkowo łatwy załadunek – oto główne zalety naszych rozwiązań. Kontenery wykonane zostały z materiałów odpornych na zmiany pogody czy wahania temperatur, dzięki czemu zapewniają pełne bezpieczeństwo przewożonym towarom.

Już teraz wypożyczą Państwo kontenery morskie, które mogą pomieścić aż 33 palety typu euro! Dzięki swoim kompaktowym wymiarom kontenery nie zajmą dużo miejsca. Zapewniamy najlepszą jakość wykonania oferowanych przez nas produktów – wszystkie kontenery morskie na wynajem posiadają certyfikat jakości ISO!

 

Wielkość kontenerów morskich

 

Kontenery morskie mają różne wielkości, dzięki czemu można je w pełni dostosować do swoich potrzeb, do oczekiwań i do wymagań. Różnią się one między sobą między innymi wymiarami wewnętrznymi, ale również wielkością otworów w drzwiach, jak również i w dachach. Każde są także inne pod względem samej ładowności, jak również i samego przeznaczenia.

Co przewożone jest w kontenerach morskich?

 

Ze względu na ogromne ich wymiary, niezwykle dużą ładowność, a do tego i uniwersalne zastosowanie, kontenery morskie można wykorzystać na różnorodne sposoby, gdyż sprawdzą się one doskonale w każdej niemal branży. W ich wnętrzach można przewozić zarówno rzeczy stałe, sypkie, jak również i ciekłe.

Z kontenerów takich korzystają przede wszystkim branże spożywcze. Można nimi przewozić dowolny towar, zarówno ten w postaci artykułów spożywczych pakowanych w paczki, jak również i produktów wymagających odpowiedniej temperatury. Doskonale sprawdza się tutaj transport ryb i mięsa. Kontenery stanowią również bardzo dobry wybór przede wszystkim dla branży budowlanej. Można w nich przewozić zarówno materiały budowlane, jak również i różnego rodzaju sprzęt budowlany, jaki niezbędny jest podczas wykonywania różnego rodzaju robót. Gdzie jeszcze? Sprawdzi się on w branży farmaceutycznej do przewożenia różnego rodzaju lekarstw i środków ochrony, do przewozu ubrań, zabawek czy też wielkogabarytowych produktów.

Z transportu morskiego korzysta coraz większa grupa osób, bo jest to jedna z najtańszych, a jednocześnie i najbardziej sprawdzonych metod na przewiezienie towaru nawet z najdalszego zakątka świata. Choć jest to zdecydowanie wolniejsza opcja, niż na przykład samolotowa, to daje możliwość przewozu jednocześnie bardzo dużej ilości towarów, w tym produktów wielkogabarytowych, jakie w samolotach nie zawsze się sprawdzają, by można było je przetransportować.Grunt to postawić na takie rozwiązanie, które okaże się być jak najbardziej trafioną opcją, taką, która zapewni bezpieczny, a do tego stosunkowo tani transport każdego rodzaju rzeczy. Bez względu więc na branżę, na pewno kontenery morskie to bardzo dobry wybór, który będzie w stanie zadowolić wszystkich, nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 

Wynajem kontenerów morskich

 

Poszukują Państwo idealnego kontenera dla swojej firmy? My na pewno go mamy – dostępne kontenery o różnych parametrach ładowności czy wielkościach (10, 20, 40 ft). Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny dzierżawy kontenerów i warunki najmu. U nas wynajmą Państwo kontenery morskie na dowolny czas – dzierżawa może trwać od 1 dnia do nawet kilkunastu lat!

Zwracamy szczególną uwagę na stan wynajmowanych kontenerów. Każdy z nich przed wynajęciem poddajemy drobiazgowej kontroli, która zapewni niezawodną eksploatację przez długi czas. Gdyby jednak wystąpił jakikolwiek problem, to wszystkie kontenery objęte są pełną opieką serwisową w okresie trwania wynajmu. Zyskują Państwo pewność ich pełnej gotowości do pracy w każdej chwili!

 

 

Najlepiej skontaktować się z naszym działem handlowym, który wyceni koszt zakupu lub wynajmu kontenera morskiego. Prosimy o kontakt na maila b.piestrzeniewicz@ecocontainers.com, a na pewno otrzymają Państwo wycenę w najkrótszym możliwym terminie.

Kontener morski 20' ma wymiary :

parametry na zewnątrz

długość  - 6058 mm

szerokość - 2438 mm

wysokość - 2591 mm

wewnętrzne parametry to: 

długość  - 5898 mm

szerokość 2350 mm

wysokość 2390 mm

Wybór rozmiaru kontenera morskiego zależny jest od potrzeb. W przypadku ładunków drobnicowych, najczęściej wykorzystywane są rozmiary uniwersalne - 20’ i 40’, w których można przewozić neutralny towar.

Kontenery uniwersalne, najczęściej spotykane to 20' i 40'. 20’ to najmniejszy kontener, którego wymiary wewnętrzne mają długość około 6 metrów i szerokość nieco poniżej 2,5 metra. Jeśli chodzi o pojemność, wynosi ona około 33 metrów sześciennych. Większe są kontenery 40’, gdzie wymiary wewnętrzne wynoszą około 12 metrów długości i nieco poniżej 2 metrów szerokości. Pojemność kontenera wynosi około 67 metrów sześciennych. Pozostałe kontenery mogą mieć różne wymiary, w zależności od ich przeznaczenia.

VGM (Verified Gross Mass) to zweryfikowana waga kontenera (brutto).

PTI (Pre-Trip Inspection) to testy wykonywane w celu zbadania funkcji technicznych i pracy podzespołów chłodniczych, a także wizualna ocena stanu morskiego kontenera chłodniczego.

Flexitank to pojemnik dopasowany do kontenera morskiego, przekształcający go w cysternę, przeznaczony do transportu wszelkiego rodzaju płynów (również spożywczych).

Linery można zamontować w kontenerze morskim, w celu przewozu luzem sypkich ładunków.

Dzięki kontenerom morskim przewozić można ładunki wszelkiego rodzaju. Od produktów spożywczych, po branżę budowlaną. W tych z zamontowanymi agregatami chłodniczymi, można transportować także środki farmaceutyczne.

Każdy ładunek musi być unieruchomiony i zablokowany. W tym celu stosuje się konstrukcje z drewna lub specjalistyczne poduszki. Wszystkie towary powinny mieć jak najlepszą stateczność, a co za tym idzie, być odpowiednio rozmieszczone.

 

 


kontenery morskie

Ocena 5/5
Głosów 46

⭐⭐⭐⭐⭐

Tagi : kontenery morskie kontenery morskie kontener morski