Sprzedaż kontenerów chłodniczych

Honorata Talbierz

Specjalista ds. sprzedaży

Bartłomiej Piestrzeniewicz

Specjalista ds. sprzedaży

Sprzedaż kontenerów chłodniczych o różnorodnych parametrach – do wyboru kontenery w kilku wersjach wielkościowych (10, 20, 40 ft), o różnej ładowności (od 3 do 33 euro palet) czy powierzchni podłogi. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno fabrycznie nowe kontenery, jak i modele używane, po dokładnym przeglądzie technicznym.

Każdy zamówiony kontener dostarczymy pod wskazany przez Państwa adres za pomocą własnego transportu. Nasz wykwalifikowany pracownik przekaże Państwu wyczerpujące informacje na temat eksploatacji kontenera, a po podłączeniu do źródła zasilania, taka mobilna chłodnia jest już gotowa do wydajnej i niezawodnej pracy!

 

Kontenery chłodnicze

 

Zakup kontenera chłodniczego to idealny sposób na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Seryjnie montowany agregat pozwala na szybkie i wydajne schłodzenie lub zamrożenie produktów żywnościowych – urządzenie działa w zakresie temperatur -30 do +40 stopni Celsjusza, zużywając przy tym mało prądu (zaledwie 32 kW/24h)

Kontenery chłodnicze to świetne rozwiązanie nie tylko dla branży gastronomicznej (dla hurtowni ryb czy mrożonek), lecz także dla firm działających w branży florystycznej czy nawet centrów krwiodawstwa. Kontener chłodniczy jest bardzo prosty w obsłudze, a w razie potrzeby można go przewieźć w dowolne inne miejsce.