Sprzedaż kontenerów magazynowych

Aleksandra Staszak

Specjalista ds. sprzedaży

Bartłomiej Piestrzeniewicz

Specjalista ds. sprzedaży

Poszukując sposobu na obniżenie wydatków związanych z utrzymaniem przestrzeni magazynowej warto zwrócić uwagę na kontenery magazynowe. Tylko u nas znajdą Państwo tak ogromny asortyment mini-magazynów do wyboru – w ofercie kontenery dedykowane dla branży spożywczej, maszynowej, budowlanej oraz wielu innych!

Sprzedajemy kontenery magazynowe w wielu konfiguracjach – zapewniamy profesjonalne przeróbki standardowych wersji kontenerów na życzenie. Tylko w Balticon – ogromny wybór nowych i używanych kontenerów magazynowych w tak dobrych cenach. Różne ładowności (od 3 do 33 euro palet) i wielkości kontenerów do wyboru.

 

Kontenery magazynowe

 

Zakup kontenera magazynowego to idealny sposób na rozwiązanie problemów magazynowych – ich użytkowanie nie wymaga żadnych dodatkowych zezwoleń, a ich kompaktowa konstrukcja sprawi, że bez problemu zmieszczą się na każdym firmowym placu, zapewniając doskonałą ochronę przechowywanym w środku produktom.

Zakupione w naszej firmie kontenery dostarczymy pod wskazany przez Państwa adres własnymi środkami transportu. Warto podkreślić, że taki przenośny magazyn jest gotowy do pracy od momentu pojawienia się na placu w Państwa firmie – wystarczy jedynie podłączyć go do źródła zasilania (w przypadku kontenerów-chłodni)!