Sprzedaż kontenerów morskich

Aleksandra Staszak

Specjalista ds. sprzedaży

Bartłomiej Piestrzeniewicz

Specjalista ds. sprzedaży

Oferujemy dogodne warunki sprzedaży kontenerów morskich. Prosimy o kontakt z nami pod email sales@ecocontainers.com, a na pewno przedstawimy Państwu najkorzystniejszą ofertę na zakup lub wynajem kontenerów magazynowych w Polsce. Zapraszamy do współpracy.

 

Kontenery morskie na sprzedaż.

 

Jeżeli zależy Państwu na zakupie kontenera morskiego o najlepszych parametrach użytkowych i doskonałej jakości wykonania, nasza oferta sprawdzi się idealnie! Szeroki wybór nowych i używanych kontenerów, które z powodzeniem sprawdzą się przy transporcie towarów nawet na dalekie odległości. Zapewniamy atrakcyjne ceny!

 

Prowadzimy sprzedaż kontenerów morskich w szerokim wyborze rozmiarów – w przypadku największych modeli pomieszczą one aż 33 euro palety! Dostępne zarówno wersje standardowe (popularne rozmiary to 10, 20 i 40 DC) oraz opcja przeróbki każdego modelu kontenera, zgodnie z Państwa indywidualnym projektem i oczekiwaniami.

 

 

Kontenery morskie chłodnicze

 

Prezentowane kontenery wykonane zostały z odpornego na działanie czynników atmosferycznych materiału, dzięki czemu zapewnią idealną ochronę przewożonych towarów, nawet w ekstremalnych temperaturach. Te mobilne magazyny wyposażone są w agregaty chłodzące (zużywają zaledwie 32 kW w ciągu doby), co zapewni przechowywanym produktom świeżość przez cały czas

 

Kontenery chłodnicze to idealna propozycja nie tylko dla hurtowni żywności czy przetwórni, lecz również dla centrów krwiodawstwa, firm sprzedających kwiaty czy nawet przedsiębiorstw budowlanych. To uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się jako niedrogi sposób na powiększenie dostępnej przestrzeni magazynowej.

 

 

Sprzedaż kontenerów morskich⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5
Głosów 31

 

 

Tagi : kontener morski na sprzedaż kontenery morskie na sprzedaż kontenery na sprzedaż sprzedaż kontenerów kontenery na sprzedaż sprzedaż kontenerów morskich