Wynajem kontenerów chłodniczych

Honorata Talbierz

Specjalista ds. sprzedaży

Bartłomiej Piestrzeniewicz

Specjalista ds. sprzedaży

Wynajem kontenerów chłodniczych stanowi idealną alternatywę dla kosztownej rozbudowy firmowej przestrzeni magazynowej. Taki kontener chłodzący bez problemu zmieści się na placu każdej firmy oraz jest gotowy do działania praktycznie od samego początku – wystarczy jedynie podłączyć go do źródła zasilania.

Duży wybór kontenerów pozwoli na dobranie najlepszego rozwiązania dla Państwa firmy. U nas znajdą Państwo wysokiej jakości kontenery magazynowe o wielkościach 10, 20 czy 45 FT. Ładowność największego modelu to 33 europalety, dzięki czemu stanie się on doskonałym powiększeniem firmowej powierzchni magazynowej.

 

Kontenery chłodnicze

 

Wykonane z solidnych materiałów oraz wyposażone w wydajne agregaty chłodzące kontenery to perfekcyjna propozycja dla firm oferujących produkty, które ulegają szybkiemu zepsuciu. Agregaty umożliwiają szybkie i efektywne ochłodzenie bądź zamrożenie przechowywanych produktów (zakres działania -30 do + 40 stopni Celsjusza).

Taki kontener chłodniczy to rozwiązanie niezwykle mobilne, co pozwoli Państwu szybko reagować na potrzeby rynku i nowe wyzwania. Mini-magazyn można w każdym momencie przenieść w dowolne inne miejsce lub zmodyfikować zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dodatkowo, wynajem kontenera nie wymaga posiadania żadnych zezwoleń!