Wynajem kontenerów magazynowych

Aleksandra Staszak

Specjalista ds. sprzedaży

Bartłomiej Piestrzeniewicz

Specjalista ds. sprzedaży

Wynajem kontenerów magazynowych to idealne rozwiązanie dla firm cierpiących z powodu niedostatku przestrzeni magazynowej. Oferujemy wynajem kontenerów magazynowych na preferencyjnych warunkach. Zapewniamy niskie koszty wynajmu, a także brak ograniczeń czasowych – u nas wynajmą Państwo kontener na dowolny okres!

Bogaty asortyment kontenerów o różnych właściwościach i wymiarach z pewnością pomoże Państwu w wyborze rozwiązania idealnie odpowiadającego specyficznym potrzebom Państwa firmy. Wynajęte w naszej firmie kontenery dostarczymy pod wskazany przez Państwa adres, a przez cały okres najmu zapewnimy pakiet opieki serwisowej.

 

Kontenery magazynowe

 

Wynajem kontenera magazynowego to idealna wręcz alternatywa dla rozbudowy przestrzeni magazynowej – to znacznie tańsze rozwiązanie, które na dodatek nie wymaga całej urzędowej otoczki, jak choćby konieczności otrzymywania pozwoleń na budowę. Kontenery są gotowe do pracy od momentu, gdy tylko pojawią się na placu.

Szeroka gama kontenerów magazynowych do wyboru – w ofercie zarówno blaszane kontenery do przechowywania towaru, jak również kontenery morskie (transportowe), kontenery chłodnicze i wiele innych. Jesteśmy w stanie zaoferować kontenery przystosowane do specyficznych potrzeb Państwa branży – dokonujemy indywidualnych przeróbek!